انواع طراحی فانتزی

ریسه عکس :

بسیاری از ما همواره به دنبال دیزاین خاص و منحصر به فرد محیط خانه به ویژه اتاق خواب هستیم که ایده های بسیار جالب و به روزی در این زمینه وجود دارد اما برخی از آنان بسیار هزینه بر هستند و گاهی ممکن است ما توانایی پرداخت این هزینه را نداشته باشیم اما همچنان دلمان میخواهد فضای خانه مان چیدمان خاص و زیبایی داشته باشد. یکی از موارد کم هزینه اما بسیار زیبا که قابلیت انعطاف بسیار در ایده های چیدمان دارد، استفاده از ریسه می باشد. تزیین اتاق با ریسه و عکس این روزها بسیار رایج شده است. در ادامه میخواهیم چند مورد از زیباترین ایده برای چیدمان عکس روی دیوار با ریسه را مطرح کنیم.

پولاروید :

حتما تا الان بارها نام عکس پولاروید را شنیده‌اید. ولی احتمالا از پیدایش این نوع عکس چیز زیادی ندانید. ماجرا از آنجایی شروع شد که یک دختر خردسال که از انتظار برای چاپ عکسش خسته شده بود سوالی در این مورد از پدرش پرسید. پدر او «ادوین لند» فیزیک‌دان آمریکایی بود. این سوال کودکانه ایده‌ اختراع دوربین فوری را در ذهن ادوین لند ایجاد کرد. او که در زمینه نور و اپتیک فعالیت داشت بعد از مدتی، از اولین دوربین چاپ فوری عکس رونمایی کرد.

به دلیل استقبال از این ایده، ادوین لند شرکتی به نام «پولاروید» برای تولید انبوه دوربین‌ها تاسیس کرد. حالا حدود ۷۰ سال از این ماجرا می‌گذرد و تکنولوژی دوربین‌های دیجیتال فراگیر شده‌اند. اما هنوز هم شرکت پولاروید، دوربین‌های چاپ فوری و عکسهای پولاروید، به دلیل ایده بکر ادوین لند محبوب هستند.

همه عکس‌های پولاروید یک وجه اشتراک دارند و آن حاشیه اطراف عکس است. خود عکس معمولا مربع است و از هر ۴ طرف حاشیه سفید خالی دارد. این حاشیه در قسمت پایین عکس بیشتر است و برای درج تاریخ، لوکیشن و یادداشت استفاده می‌شود. کاغذ مورد استفاده، مانند نمونه کلاسیک معمولا براق است. یکی از سایزهای رایج و استاندارد چاپ پولاروید ۷.۹×۷.۹ برای عکس و ۸.۹×۱۰.۷ برای حاشیه است.

پیک آرت های فانتزی و نواری

چاپ عکس ها در اندازه های مینیمال فانتزی غیر استاندارد و تمامی اندازه های استاندارد در انواع مختلف

  

با کمی دقت متوجه می‌شیم که عکس ها معمولا در اندازه های مختلف جلوه های متفاوتی دارن هر اندازه و تناسب ابعادی میزان زیبایی و جذابیت مخصوص به خودش رو داره که باعث جذاب شدن سوژه عکس به روش خودش میشه

      

چاپ عکس نوار خاطرات کوچک یکی از بهترین سایز های فانتزی چاپ عکس می باشد دراین نوار خاطرات ۳ عدد قرار میگیرید. 

   
  • وضعیت
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • پرفروشترین
  • ارزانترین
  • گرانترین
  • الفبا
  • محبوب ترین
0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان