Enter Title

 

توافقنامه و شرایط استفاده از سایت آبرنگ

هنر و جامعه دو رکن اصلی اهداف ما است و ما برای رسیدن به این اهداف با بکار گیری تیم متخصص و مجرب و با فناوری های روز دنیا قدم در ارائه خدمات نوین در زمینه چاپ عکس نمودیم. از آنجا که خدمات ما نگرانی هایی را برای جامعه دارد، ما مجموعه ای از قوانین استاندارد را در چارچوب قوانین مقررات جمهوری اسلامی ایران رعایت می نماییم. وب سایت آبرنگ www.abrang.org اجازه می دهد تا شما با استفاده از خدمات مختلف ارائه شده توسط ما تصاویر خود را چاپ و از آن لذت ببرید .

 

مقررات عمومی

ثبت نام به افراد بالغ و قانونی ( بالای 18 سال ) اشخاص حقیقی یا حقوقی محدود شده است. به طور خاص، افراد زیر سن قانونی مجاز به ثبت نام ندارند. مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آبرنگ  اقدام کند. آبرنگ می تواند هر قسمتی از این قرارداد را در هرموقع بدون اطلاع قبلی تغییر دهد. متن قرارداد همیشه برروی سایت قابل مشاهده است.

 

حریم خصوصی

آبرنگ متعهد می شود که تمام اطلاعات شخصی و از همه مهم تر عکس های  شما را به هیچ شخص یا شرکتی فاش نکند. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.  آبرنگ هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در صورتیکه کلمه عبور خود را فراموش کنید، می توانید با استفاده از بخش "فراموشی کلمه عبور" لینک تغییر کلمه عبور را از ایمیل خود اجرا کرده و کلمه عبور جدیدی را برگزینید . در ثبت نام، یک نام کاربری و رمز عبور باید انتخاب شود‌، علاوه بر این، نام کاربری نباید گمراه کننده و نباید مغایرتی با قوانین داشته باشد ، لازم به ذکر است با توجه به قوانین، آبرنگ مجاز به رد نام کاربری می باشد. آبرنگ همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی آبرنگ و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند. به دلیل امنیت بیشتر تصاویر ارسالی شما در کنترل پنل شما به صورت کوچک دیده می شود و تصاویر اصلی به سرور اصلی آبرنگ جهت چاپ ارسالی می گردد .

 

ثبت سفارشات

امکان ثبت سفارش در آبرنگ در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد .کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در آبرنگ به وسیله واحدهای مربوطه بررسی، پردازش ، چاپ و با نهایت دقت بسته بندی  و ارسال می گردد. کاربر می بایست هنگام سفارش مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود. بعد از ثبت سفارشات از طرف تیم پشتیبانی آبرنگ با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی می رسد .

 

 

 

0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان