Enter Title

چگونه در آبرنگ عضو شویم؟

برای عضویت در آبرنگ در صفحه اول روی عضو شوید کلیک کنید. در صفحه عضویت ابتدا باید مشخصات خود را در فرم وارد کنید و سپس کلید عضویت را فشار دهید.

 

چطور می توانم کلمه عبورم را تغییر بدهم؟

روی نام خود در بالا سمت چپ صفحه کلیک کنید در منوی نمایش داده شده می توانید گزینه تغییر رمز عبور را انتخاب کرده و سپس در صفحه مربوطه کلمه عبور خود را تغییر دهید.

 

چگونه همکاران می توانند فایل خود را در سایت آپلود کنند؟

در قسمت بالای صفحه روی واحد همکاران کلیک کرده و نام آتلیه خود و شماره موبایل را وارد کرده سپس فایل خود را آپلود کنید و به مرحله بعد بروید و پس از موفقیت شماره ثبت خود را به خاطر داشته باشید.

 

آلبوم تصاویر چیست و چگونه آن را سفارش بدهم ؟

آلبوم تصاویر ، کتابچه ای اختصاصی شده با عکسهای شماست که می توانید در آن در کنار هر یک از عکسها متن دلخواه خود را بنویسید یا با پس زمینه و یا شکل های مختلف در کتاب عکس خود را زینت ببخشید. آلبوم تصاویر نفیس و ظریف با کاغذ عکس و با کیفیت بسیار بالا چاپ می شوند و به صورت Layflat با تکنولوژی آلمانی صحافی می شوند.

 

چاپ عکس چیست ؟

شما می توانید تصاویر مورد نظر خود را انتخاب و با سایز دلخواه وکاغذ مورد نظرچاپ نمایید ، کافیست با انتخاب چاپ عکس تصاویر مورد نظرتان را انتخاب وسفارش چاپ دهید.

 

چگونه می توانم عکس هایم را برای شما ارسال کنم؟

بعد از عضــویت در آبرنگ فضـایی اختصاصـی و نامحدود بـــرای شما ایجــاد می شود که شما می توانید عکس های خود را در آنجا آپلود کنید. عکسهای آپـلود شده درفضای اختصـاصی شما، فقــط برای شما قابــل مشاهــده بوده و می توانیــد هـــر وقـت خواستیــد از روی آن سفــارش چاپ بدهید. برای این کار بر روی بارگزاری تصاویر در بالای صفحـه کلیک کرده و آن را انتخاب کنید، و سپس آپلود کنید با توجه به سرعت اینترنت شما ممکن است متغییر باشد.

 

چه عکس هایی را می توان در آبرنگ چاپ کرد ؟

طبـق قوانین و مقررات شما عکس هایی را می توانید آپلود و چاپ کنیـد کـه مـجوز استفـاده، نگهداری و چاپ آن عکس را داشته و با این کار حقوق مالکیت معنوی شخص دیگر و یا قوانین کشور جــمهوری اسلامـی ایران را نقض نکنید. مسئولیت نقض حقوق معنـوی و یا قوانیــن کشـور بر عهـده ارسـال کننده عکـس است. لطفا از ارسال و سفـارش عکسهای مستهجـن، برهنـه و یا با محتــوای سیاسی و خوانندگان و هنرپیشه ها خودداری کنید. سفارش هایی که موارد ذکر شده را رعـایت نــکرده باشند بـدون اطلاع حـذف شده و دسترسی ایـن کـاربــران پس از هشـدار های لازم قطـع خواهد شد.

 

آیا عکس های من بعد از چاپ حذف می شوند؟

به دلیلی امنیت بیشتر تصاویر ، پس از پروسه چاپ تصویر شما از روی سرور آبرنگ پاک خواهد گردید و در صورتیکه شما مجدد نیاز به چاپ مجدد عکس باشید می توانید تصویر را مجددا آپلود کنید

 

چطور می توانم عکس هایم را در ابعاد بزرگتر ببینم؟

عکس ها رو فقط شما می توانید به صورت کوچک ببینید و امکان بزرگ دیدن آن به دلیل مسائل امنیتی وجود ندارد .

 

به چه روش هایی می توان سفارش را تحویل گرفت؟

تحویل کالا در مشهد توسط پیک های آبرنگ و در شهرستان توسط پست پیشتاز انجام میگیرد .

 

خرید اینترنتی نسبت به خرید حضوری چه مزیت هایی دارد؟

صرفه جویی در وقت و هزینه کسب اطلاع از مشخصات کالا به طور کامل امکان مقایسه قیمت و شرایط کالا با جاهای دیگر امکان تحویل کالا در محل خریدار امکان ارائه مشاوره کامل در خصوص بهترین انتخاب

 

شرح وظایف واحد پذیرش ؟

شرح وظایف واحد پذیرش : پذیرش سفارش انواع فایل با پسوند های مختلف جهت چاپ در سایز های مختلف اسکن انواع نگاتیو اسلاید و عکس کپی و پرینت رنگی انواع فایل در کاغذهای مختلف انواع لمینت ویرایش عکس، ترمیم، روتوش و چیدمان عکس ،طراحی و تلفیق عکس طراحی آلبوم و فتوبوک انواع صحافی آلبوم و صحافی فنری پذیرش چاپ سه یعدی لیوان بشقاب کاشی و غیره Dvd تبدیل انواع فیلم به

 

شرح وظایف واحد گرافیک؟

طراحی کاتالوگ بورشور و پوستر و سفارش چاپ طراحی بسته اداری ویزیت سر برگ ، پاکت ، کاغذ یادداشت و سفارش چاپ استند های تبلیغاتی ، طراحی و اجرای انواع بسته بندی محصولات خدمات چاپخانه ای شامل تهیه فیلم و زینک چاپ افست سیلک طراحی پکیج های تبلیغاتی طراحی آرم لوگو و و ست اداری شرکتها و سازمانها طراحی و صفحه آرائی مجلات پذیرش طراحی و چاپ افست انواع تراکت آگهی تبلیغاتی ، کارت ویزیت و اوراق اداری تدوین ومونتاژ فیلم وتیزر های تبلیغاتی ساخت تیزر انیمیشن طراحی واجرا مولتی مدیا مدیریت تبلیغات فضای مجازی

 

0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان